Jak wybrać narzędzia ścierne? Konfigurator

Wybierz poszczególne elementy, a dopasujemy najlepszy produkt, który na pewno spełni Twoje oczekiwania. Określ do czego potrzebny ci jest dany segment oraz jakiej firmy urzędzenie posiadasz. Jeśli mimo podanych niżej produktów wciąż nie jesteś pewien czy produkt spełni twoje oczekiwania, zapraszamy do zapoznania się z listą artykułów w naszej bazie wiedzy bądź do kontaktu z obługą sklepu.

Atrybut produktu: Zastosowanie info Atrybut produktu: Zastosowanie Wskaż do czego chcesz używać danego segmentu

Atrybut produktu: Twardość betonu info Atrybut produktu: Twardość betonu Wybierz twardość materiału na jakim będziesz pracować

Atrybut produktu: Marka info Atrybut produktu: Marka Jakiej firmy sprzęt posiadasz? Wybierz kompatybilny segment, który będzie pasował do twojego urządzenia

 

Jeśli nie wiesz jaki produkt wybrać do wykonania potrzebnego Ci zadania – skontaktuj się z nami. Nasza doświadczona ekipa wskaże dokładnie, który produkt jest najlepszy do usuwania subitu, który sprawdzi się przy usuwaniu smoły, czy wykładziny, czy też co jest najlepsze do wygładzenia betonu. 

Posiadamy dziesiątki wyspecjalizowanych segmentów, i niezależnie od rodzaju posiadanej przez Ciebie szlifierki czy narzędzia – mamy dla Ciebie odpowiedni segment.

Scroll to Top
Przewiń do góry
+48 794 463 882
preloader